O nas

Strona Wycieczki-Litwa.pl należy do Biura Podróży Centrum Edukacyjno-Turystyczne.

Nasze biuro swoją działalność prowadzi od marca 2003 r. Po 10 latach działalności w lokalu na ul. św. Mikołaja przenieśliśmy naszą siedzibę do nowego, eleganckiego biurowca przy ul. Mazowieckiej 48. Szczegóły w zakładce Kontakt.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki.

Mamy uprawnienia do organizowania imprez turystycznych z przeznaczeniem na wszystkie kraje świata.

Ubezpieczenie i Certyfikaty
Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów i pośredników turystycznych wystawioną przez SIGNAL IDUNA o numerze M 206 092 na kwotę 350 000 zł oraz Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Znajdujemy się też w rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Oferta
Organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych oraz dla grup. Między innymi, z racji na lokalizację naszego biura, wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze imprez turystycznych, a także szkoleń i konferencji, na terenie Podlasia, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi i Rosji.

Dużą część naszej oferty stanowią wycieczki egzotyczne, mi.in. do takich krajów jak Etiopia, Chiny, Japonia, Gruzja, Armenia, Iran, Uzbekistan... Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej Krzysztof Matys Travel.

Z naszych usług skorzystali m.in.: Liberty Direct, McCain, Frito Lay, Leroy Merlin, Izba Notarialna, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Prokuratura w Białymstoku, Stowarzyszenie Elektryków Polskich…
 
Zobacz opinie o naszym biurze.

Zajmujemy się też turystyką przyjazdową do Polski. Dla turystów z całego świata organizujemy wycieczki po Polsce, Litwie, Białorusi, Estonii, Łotwie i Czechach. Więcej informacji na ten temat na naszej stronie internetowej, Poland Tour Operator Eastern-Poland.eu


Nasi Pracownicy
Potrafimy doradzić i opracować najkorzystniejszą ofertę. Ogromna większość osób korzystających z naszych usług, to nasi stali Klienci. Od lat pracujemy na Państwa zaufanie. Specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie sprawiają iż nasi pracownicy często występują w mediach, w charakterze ekspertów ds. turystyki.

Członkiem naszego zespołu jest Krzysztof Matys - specjalista ds. turystyki, podróżnik, dziennikarz piszący o podróżach, autor szkoleń dla pracowników biur podróży. Od kilku lat prowadzi popularnego bloga o podróżach krzysztofmatys.blog.onet.pl

Dokładne dane
Biuro Podróży Centrum Edukacyjno-Turystyczne
ul. Mazowiecka 48 lok. U2
15-302 Białystok
tel. 85 742 90 16, 85 742 90 17 fax: 85 742 90 15
tel. kom. 602 584 587
e-mail: [email protected]


NIP: 542-245-23-13, REGON: 052198800

Informacje o banku: Nr rachunku bankowego: 32 1140 2017 0000 4202 0521 7122 Nazwa: mBank.

 

Organizujemy też wycieczki do Gruzji, Armenii, Mołdawii, Uzbekistanu, wycieczki nad Bajkał...